Čas čtení: 3 min.Kolegium rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM je iniciačním a poradním orgánem VŠEM. Členy Kolegia rektora VŠEM jsou jednak vybraní zástupci studijních skupin a studijních programů pro dané akademické období, dále pak absolventi, akademičtí představitelé a zástupci administrativy školy, odborníci z akademického nebo odborného prostředí. 

Činnost Kolegia rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM předkládá návrhy a připomínky ke strategii dalšího rozvoje VŠEM. Spolu se Studentskou radou VŠEM navrhuje možnosti krátkodobých, respektive dlouhodobých projektů (studentské projekty, studentské stáže, setkání studentů v rámci odborných, společenských a sportovních akcí atp.) a následně se podílí na jejich realizaci.

Členové Kolegia rektora VŠEM

< zpět

Mgr. Gabriela Drastichová

Mgr. Gabriela Drastichová

Členka Kolegia rektora VŠEM

Absolventka Filosofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde vystudovala obory anglická filologie a andragogika v profilaci na sociální práci a výchovu a vzdělávání dospělých. Pracovala v oblasti organizačního rozvoje, zabývala se aplikací nových (digitálních) metod vzdělávání a rozvoje pracovníků a hodnocení pracovního výkonu. V současné době působí jako ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška.