Čas čtení: 3 min.Kolegium rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM je iniciačním a poradním orgánem VŠEM. Členy Kolegia rektora VŠEM jsou jednak vybraní zástupci studijních skupin a studijních programů pro dané akademické období, dále pak absolventi, akademičtí představitelé a zástupci administrativy školy, odborníci z akademického nebo odborného prostředí. 

Činnost Kolegia rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM předkládá návrhy a připomínky ke strategii dalšího rozvoje VŠEM. Spolu se Studentskou radou VŠEM navrhuje možnosti krátkodobých, respektive dlouhodobých projektů (studentské projekty, studentské stáže, setkání studentů v rámci odborných, společenských a sportovních akcí atp.) a následně se podílí na jejich realizaci.

Členové Kolegia rektora VŠEM

< zpět

Mgr. Bohumil Kartous, Ph.D.

Mgr. Bohumil Kartous, Ph.D.

Člen Kolegia rektora VŠEM

Absolvent Pedagogické fakulty a Fakulty sportovních studií MU v Brně, doktorand Institutu mediálních studií FSV UK v Praze, tiskový mluvčí a manažer public relations a marketingu ve společnosti Scio (od 2005), aktivně publikující v českých médiích (HN, LN, MF Dnes, Britské listy, Literární noviny atd.).

Působí jako vedoucí komunikace společnosti EDUin a věnuje se řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.