VŠEM > Zájemci o studium > Průvodci studiem VŠEM

Průvodci studiem VŠEM

Poradíme vám ještě před začátkem studia!

Chtěli byste se spojit s našimi studenty ještě v rámci Přijímacího řízení a vyzpovídat je? Není problém! Obracet se můžete na naše Průvodce studiem!

Kdo bude reagovat na Vaše dotazy?

Hana | PREZENČNÍ STUDIUM

Jak často budete na VŠEM, kolik přednášek Vás čeká, jak vypadá výuka a co zkoušky? Hanka Vám ráda popíše, jak třeba probíhá takový její klasický týden na VŠEM.

ZVLÁDNU STUDIUM I KDYŽ NEBYDLÍM V PRAZE?

Samozřejmě! Prezenční studium probíhá zpravidla 1 - 3 dny v týdnu, při tvorbě rozvrhů myslíme i na studenty, kteří bydlí daleko od VŠEM.

Nebo je možné zvolit kombinovanou formu studia I/II, kdy studium probíhá zpravidla o víkendech. Na Vás už je jen zvolit, jak často a kolik víkendů dle svých preferencí budete věnovat studiu.

Distanční forma studia I/II probíhá zcela on-line a v tomto případě Vám už nebrání nic pro studium třeba z druhé strany světa! Více najdete i na webových stránkách VŠEM.

Alice | KOMBINOVANÉ STUDIUM

Víkend na VŠEM. Jak nejefektivněji spojit studium a práci Vám prozradí Alice, která nejen, že pracuje na plný úvazek, ale také má doma spokojenou rodinu. S dobrým time managementem jde vše!

JAK PODAT PŘIHLÁŠKU KE STUDIU?

Přihlášku ke studiu naleznete na webových stránkách školy. Svoji ePřihlášku můžete odeslat odkudkoli, a to zcela on-line. Tak jednoduché to je!

Nová škola, nový start, velké neznámé...zeptejte se Káti!

Káťa má za sebou bakalářské studium na VŠEM a rozhodně na VŠEM nekončí. Zahájení studia tedy měla již dvě a kdo jiný by Vám lépe poradil než ona.

Kateřina | ZAHÁJENÍ STUDIA A PŘIJÍMAČKY

Kristýna | STUDENTSKÉ AKTIVITY A CENOVÉ ÚROVNĚ

Každý má své preference, své potřeby, své osobní či pracovní povinnosti, tak je rozhodnutí vždy pouze na Vás. Kristýna se Vám však bude snažit vše přiblížit tak, aby Vám to rozhodování maximálně usnadnila. Zeptejte se na cokoli!

CENOVÉ ÚROVNĚ

Zvládnu studovat v cenové úrovni Klasik? Jaké jsou podmínky k jejímu plnění? Pracuji na plný úvazek a volného času mi moc nezbývá, jakou cenovou úroveň byste mi doporučili, prosím?

STUDENTSKÉ AKTIVITY

Cenné zkušenosti, které získáte v průběhu svého studia na VŠEM, a to v rámci studentských aktivit. Zažij exkurzi se spolužáky, nebo sám zorganizuj odbornou přednášku z cyklu Skill-Port VŠEM.

Markéta | DISTANČNÍ STUDIUM

Studium z druhé strany světa? PROČ NE! Markéta žije v zahraničí a na VŠEM jezdí pouze na zkoušky. Zeptejte na cokoli! Zkušenosti, jak si naplánovat studium, z čeho se připravuje na zkoušky, jak často dojíždí, ji rozhodně nechybí.

UCHAZEČI O STUDIUM VŠEM

  • Magdalena je aktuálně ve 3. ročníku bakalářského studia se zaměřením Finanční management na VŠEM. Současně při studiu pracuje, proto pro ni kombinovaná forma studia I byla nejlepší volba.
  • Chcete vědět jak se na VŠEM studuje nebo Vás čekají první dny na vysoké škole? Magdalena se ráda podělí o své zkušenosti, neváhejte se na ni obrátit s dotazy ohledně studia :)
  • Magdalena je k dispozici vždy v pondělí od 13:00 do 16:00 hod. na chatu nebo Vám zavolá a zodpoví Vaše dotazy, stačí na sebe nechat kontakt prostřednictvím tohoto odkazu.


Magdalena | UCHAZEČI