VŠEM > Zájemci o studium > Průvodci studiem VŠEM

Průvodci studiem VŠEM

Poradíme vám ještě před začátkem studia!

Chtěli byste se spojit s našimi studenty ještě v rámci Přijímacího řízení a vyzpovídat je? Není problém! Obracet se můžete na naše Průvodce studiem!

Kdo bude reagovat na Vaše dotazy?

Hana | PREZENČNÍ STUDIUM

Jak často budete na VŠEM, kolik přednášek vás čeká, jak probíhá výuka a co zkoušky? Hanka vám ráda popíše, jak probíhá její klasický týden na VŠEM.

Prezenční studenti VŠEM studují nejen to, co je baví, ale mají i dostatek volného času na své koníčky, přátele i na získávání profesních zkušeností v praxi. Téměř 100 % studentů VŠEM je při studiu zaměstnaných, jde to!

ZVLÁDNU STUDIUM, I KDYŽ NEBYDLÍM V PRAZE?

Samozřejmě! Prezenční studium probíhá zpravidla 1 - 3 dny v týdnu, při tvorbě rozvrhů myslíme i na studenty, kteří bydlí mimo Prahu, nebo při studiu pracují.

Zvolte kombinovanou formu studia I, kdy studium probíhá o víkendech (1 - 2x/měsíc).

Nebo kombinovanou formu studia II v intenzivních výukových blocích 3x/rok.

Distanční forma studia I/II probíhá on-line a studovat můžete z druhé strany světa!

Detailní představení forem studia najdete i na webových stránkách VŠEM.

Alice | KOMBINOVANÉ STUDIUM

Víkend na VŠEM. Jak nejefektivněji spojit studium a práci vám prozradí Alice, která pracuje na plný úvazek, ale také má doma velkou rodinu. S dobrým time managementem jde vše a studium VŠ není jen pro maturanty. Nebudete první ani poslední student, který se ke studiu vrací již z praxe a věk nehraje rozhodně žádnou roli! Na VŠEM studují (a absolvují) všechny věkové skupiny.

JAK PODAT PŘIHLÁŠKU KE STUDIU?

Přihlášku ke studiu můžete odeslat on-line odkudkoli a ke 3 termínům zahájení studia na VŠEM!

Káťa má za sebou bakalářské studium na VŠEM a rozhodně na VŠEM nekončí. Zahájení studia tedy absolvovala již dvakrát, a kdo jiný by Vám lépe poradil, jak úspěšně projít přijímacím řízením?

Kateřina | ZAHÁJENÍ STUDIA A PŘIJÍMAČKY

Kristýna | STUDENTSKÉ AKTIVITY A CENOVÉ ÚROVNĚ

Jen na VŠEM můžete volit z nabídky cenových úrovní školného, které definují administrativní komfort v průběhu vašeho studia. Určitě máte řadu dotazů a chcete se poradit, jaká cenová úroveň je ta nejvhodnější a bude přesně odpovídat vašim představám a možnostem.

Kristýna se Vám bude snažit vše přiblížit tak, aby Vám to rozhodování maximálně usnadnila.

CENOVÉ ÚROVNĚ

Pracuji na plný úvazek a volného času mi moc nezbývá, jakou cenovou úroveň byste mi doporučili, prosím? Co je přesně výhodou cenové úrovně Premium a opravdu využiji osobního studijního asistenta v Exclusive? Volba je jen na vás, studenti ale rádi nasdílí své zkušenosti.

STUDENTSKÉ AKTIVITY

Cenné zkušenosti, které získáte v průběhu svého studia na VŠEM, a to v rámci studentských aktivit. Zažij exkurzi se spolužáky, nebo sám zorganizuj odbornou přednášku z cyklu Skill-Port VŠEM. Záleží jen na vašich nápadech, možnostech a zájmu o zapojení do dění na VŠEM. Vše je jen na vás. My a další studenti vás můžeme jen inspirovat.

Markéta | DISTANČNÍ STUDIUM

Studium z druhé strany světa? Proč ne! Markéta žije v zahraničí a má s tím své zkušenosti! Zkušenosti, jak si naplánovat studium, z čeho se připravuje na zkoušky a jak často dojíždí, jí rozhodně nechybí. Na VŠEM studují čeští studenti z Kanady, Botswany i Tchaj-wanu.

UCHAZEČI O STUDIUM VŠEM

  • Magdalena je aktuálně ve 3. ročníku bakalářského studia se zaměřením Finanční management na VŠEM. Současně při studiu pracuje, proto pro ni kombinovaná forma studia I byla nejlepší volba.
  • Chcete vědět, jak se na VŠEM studuje, nebo Vás čekají první dny na vysoké škole? Magdalena se ráda podělí o své zkušenosti, neváhejte se na ni obrátit s dotazy ohledně studia :)
  • Magdalena je k dispozici vždy v pondělí od 11:00 do 15:00 hod. na chatu nebo Vám zavolá a zodpoví Vaše dotazy, stačí na sebe nechat kontakt prostřednictvím tohoto odkazu.


Magdalena | UCHAZEČI