VŠEM > Informace VŠEM > Prostory VŠEM

Čas čtení: 1 min.Prostory VŠEM

Vysoká škola ekonomie a managementu realizuje své vzdělávací, výzkumné, rozvojové, kulturní a společenské činnosti v sídle VŠEM, Nárožní 2600/9A, 158 00 Praha 5 - Stodůlky (dostupnost MHD - stanice metra Hůrka).

Místo studia a zkoušek

Výuková a zkoušková soustředění probíhají v moderně vybavených učebnách (interaktivní projekce, ozvučení prostor, kapacita učeben/auly od 10 do 250 míst), testovacích a konzultačních místnostech VŠEM o celkové kapacitě přes 1.000 míst.

Campus VŠEM

Jedinečný multifunkční výukový a studijní prostor s ubytováním, knihovnou, studentským klubem, kávovým barem, menzou, restaurací,posilovnou a Mateřskou školou VŠEM.

Moderní apartmánové bydlení se sportovištěm, venkovním parkem a učebnami pod širým nebem (od 2019).

Studovna a knihovna VŠEM

Studovna a knihovna VŠEM s celodenním provozem (vstup na studentskou kartu), možností využití interního doplňkového knižního fondu VŠEM (počítače s programem Locklizard/formát PDC a připojení na internet). 

Mimostudijní prostory VŠEM (Klub a Posilovna VŠEM)

Pro studenty a absolventy VŠEM je k dispozici Klub VŠEM (teplé a studené nápoje, občerstvení, časopisy, TV zpravodajství/sport), Klub Galerie VŠEM (knihovna, posezení) a Posilovna VŠEM (moderní strojové vybavení, sprchy/šatny, vstup na studentskou kartu).

StartUp Centrum VŠEM

StartUp VŠEM je prostorem pro práci, setkávání, inovace, osobní rozvoj a rozvoj podnikání. Otevírá dveře ke komunitě, která podpoří zamýšlený projekt a napomůže k jeho úspěch. Možnost pronájmu kanceláří, konferenční místnosti, zasedacích místností, open space nebo audiovizuálního studia.

Pronájem a komerční využití

Pronájem výukových prostor pro komerční využití (konference, semináře, výuka, školení) právním subjektům a organizacím. Všechny výukové prostory VŠEM jsou vybaveny nejmodernější projekční a reprodukční technikou, kompletním administrativním servisem s možností individuálních požadavků (v případě dlouhodobější spolupráce je stanovena individuální sazba za pronájem a servisní služby).