VŠEM > Informace VŠEM > Projekty VŠEM > Hosté VŠEM

Čas čtení: 2 min.Hosté VŠEM

V rámci přednáškového cyklu Hosté VŠEM jsou na akademickou půdu VŠEM zvány známé osobnosti, aby se podělily o vlastní zkušenosti formou diskuse či přednášky se studenty. Přednáškový cyklus Hosté VŠEM je přístupný studentům a absolventům VŠEM (i veřejnosti pokud není uvedeno jinak).

Hosté VŠEM 21.06.2022 - #HolkyzMarketingu - ZRUŠENO

Náhradní termín přednášky proběhne v příštím akademickém roce, kdy bude uveřejněn zde v Aktualitách či na stránce Harmonogram akcí VŠEM.

Holky z marketingu vzdělávají prostřednictvím webinářů, workshopů, mentoringu nebo akademie. Zároveň pomáhají firmám nalézt nové zaměstnance a tím i marketérům práci. Ve své facebookové skupině sdružují přes 30.000 žen, které si navzájem pomáhají.

  • Nicole Karraová se pohybuje v marketingu víc jak pět let, kdy tři roky strávila jako team leader social týmu v České televizi a nyní vede edu operations v #HolkyzMarketingu a hledá přesah pro edukaci žen v marketingu. Aneta Martinek je absolventkou VŠEM a má několikaleté zkušenosti z vedení marketingu a eventů ve vzdělávacím institutu GrowJOB, kdy aktuálně zastává pozici Co-Fouder a COO v #HolkyzMarketingu s.r.o.
  • V rámci přednášky se s Vámi holky podělí, jak se k tomuto projektu dostaly a nastartovaly tím kariéru, co je baví a jak dělat práci snů v marketingu. Zároveň se dozvíte, jak se můžete vzdělávat i mimo školu.

Pro studenty VŠEM (kredity, záznam)

  • U vybraných přednášek může student na základě účasti na přednášce odevzdat Esej nebo Aplikační studii dle náležitostí pro zpracování odborných prací (viz Průvodce psaním písemných prací) v rozsahu 5 - 20 stran (aplikační studie) nebo 2 - 5 stran (esej). V případě možnosti vypracování písemného výstupu je téma vždy uvedeno v popisu přednášky/aktualitě.
  • Odevzdání výstupu je možné do 30 dnů od konání přednášky prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací.
  • Záznam přednášek je v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od realizace.