VŠEM > Informace VŠEM > Projekty VŠEM > Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM už 6. prosince 2023 od 18:00!

Nechte se vlákat do světa reklamy a marketingových strategií! Společně si během Advertising night ukážete nejpovedenější reklamní kampaně poslední doby z celého světa. Večerem vás provede Břetislav Stromko, Digital Marketing Lead společnosti Albert Česká republika, a David Matoušek, Marketing Director z MapTiler. Oba můžete znát z hodin marketingu na VŠEM.

  • Přijďte si užít společný večer plný marketingu a světa reklamy!
  • Chybět nebude ani občerstvení, takže hladoví určitě odcházet nebudete.
  • Na akci je možný vstup pouze po předchozím přihlášení v SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA.

Břetislav Stromko

Ve světě marketingu a reklamy se pohybuje celou svou profesní kariéru. Působil na manažerských pozicích v OgilvyOne, Socialbakers nebo třeba v Dáme Jídlo. Teď pracuje jako Digital Lead ve společnosti Albert Česká republika. Je spoluzakladatelem české značky SYN v pohybu, která vyrábí designové sportovní oblečení. Setkat se s ním můžete rovněž na Vysoké škole ekonomie a managementu, kde vyučuje marketingovou komunikaci a reklamní strategii.

David Matoušek

Pracuje jako Marketing Director v MapTiler. Velký výčet zkušeností z manažerských pozic v marketingu si odnesl ale i z dalších společností – Albert Česká republika, Slevomat, Creamfinance nebo LMC. Pracoval ale taky v zahraničí! V německém Criteo nebo v polském Google. I jeho můžete znát z Vysoké školy ekonomie a managementu z katedry marketingu. Vyučuje marketing na instagramu a marketing na sociálních sítích.