VŠEM > Informace VŠEM > Projekty VŠEM > Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM již 8. září 2021 od 19:00 hod.

Nechte se vlákat do světa reklamy a marketingových strategií! Společně si během Advertising night ukážete nejpovedenější reklamní kampaně poslední doby z celého světa. Večerem vás provede Břetislav Stromko, Head of Business Intelligence společnosti Dáme jídlo, kterého můžete znát z hodin marketingu na VŠEM, a jeho kolegyně, Veronika Zahradníková, 

  • Přijďte si užít společný večer plný marketingu a světa reklamy!
  • Chybět nebude samozřejmě ani občerstvení, takže hladoví určitě odcházet nebudete!
  • Na akci je možný vstup pouze po předchozím přihlášení v SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA a za dodržení platných hygienických opatření.

Břetislav Stromko

Ve světě marketingu a reklamy se pohybuje celou svou profesní kariéru. Pět let působil v agentuře OgilvyOne, dále v Socialbakers a nyní vede oddělení Business Intelligence v Dáme jídlo. Je také spoluzakladatelem české značky SYN v pohybu, vyrábějící designové sportovní oblečení. Setkat se s ním můžete rovněž na Vysoké škole ekonomie a managementu, kde vyučuje marketingovou komunikaci a reklamní strategii.

Veronika Zahradníková

Zajímá se o business a marketing, protože jí baví přicházet na to, jak trh funguje a jak se na něm stát úspěšným! Zkušenosti začala nabírat při svém působením v O2, po čase začala působit ve společnosti Dáme jídlo a Liftago. Poslední rok rozjíždí startup OUTFINDO, zaměřený na kola a elektrokola. Ta totiž tvoří nedílnou součást jejího života stejně jako další sporty, kterým se ve volném čase věnuje!