VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Exclusive – vytěžte ze studia maximum!

13. 10. 2023 13:45 vytvořil: Karolina Františka Koštialová

Osobní asistent, který pomůže ohlídat všechny termíny, nebo bezplatné prodloužení studia až o 12 měsíců! Co vše mohou využívat studenti s cenovou úrovní Exclusive, aby tak vytěžili ze studia maximum?

  • Máte osobního administrativního a studijního asistenta. Obracet se na něj můžete 7 dní v týdnu. Asistent vám připomíná všechny důležité termíny, sleduje průběh vašeho studia a posílá průběžné rady a tipy ke studiu, nebo iniciuje společné konzultace na začátku a na konci akademického roku.
  • Díky možnosti individuálního studijního a zkouškového plánu si můžete studium dle potřeby zkrátit, rozložit do delšího časového období, požádat o individuální termín zkoušky/konzultace dle vašich časových preferencí nebo si můžete zapsat jakékoli množství volitelných předmětů.
  • Víme, že jste časově velmi vytížení a tak máte neomezený počet omluv ze zkouškových termínů, pokud se stane nějaká nenadálá situace.
  • Platbu studijních poplatků můžete administrovat dle svých potřeb, tj. rozdělení plateb až na 4 splátky, nebo měsíční platba školného (studentský úvěr VŠEM) bez navýšení.
  • Bezplatně si můžete prodloužit standardní dobu studia o 12 měsíců.
  • V rámci studia můžete získat desítky Mikrodiplomů nebo Nanodiplomů z oblastí, které vás zajímají.
  • Můžete absolvovat profesní koučování, psychologickou nebo právní poradnu v rámci Rozvojového centra VŠEM.
  • Absolutoriem vše nekončí! V rámci Absolventského programu VŠEM můžete doživotně využívat účasti na všech akcích, konzultacích s odborníky a absolvování bezplatných profesních kurzů. Vždy budete mít přístup ke všem výstupům Nakladatelství VŠEM, tj. neustálý přísun videolearningu, audiolearningu a vždy aktuálních učebních textů. Platit pro vás budou samozřejmě i všechny novinky, které pro studenty každý rok chystáme.

Odneste si ze studia na VŠEM maximum, spojte se se svým osobním asistentem prostřednictvím přiděleného telefonního čísla a zjistěte víc!

Jdi zpět