VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Čím je pro mě podnikání

23. 6. 2023 10:32 vytvořil: Lucie Bittnerová

Přednáška z cyklu Hosté VŠEM s Davidem Pirnerem na téma Čím je pro mě podnikání, proběhne ve čtvrtek 29.06.2023 od 17:30 hod. v budově VŠEM (přístupno veřejnosti).

  • David Pirner je zakládajícím a většinovým partnerem společnosti Grant Thornton Advisory. Vybudoval tým odborníků, které vede na projektech s cílem nastavit strategii, optimalizovat finanční řízení, řízení rizik, zefektivnit prodejní činnosti a optimalizovat procesy - a to v oblasti energetiky, bankovnictví, veřejné správy, dopravy a výroby.
  • O tom, jak David sbíral zkušenosti v korporaci, jak se stalo, že založil firmu, jaké chyby udělal a dělá, co je pro něj v byznysu podstatné, čím je pro něj tým, jak ho baví komunikovat a vymýšlet nové věci, proč má rád inspiraci, ale ne vzory, že správný generál spí s vojáky v poli a že číst v mládí filosofii může být užitečné
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Registrace účasti studenta prostřednictvím terminálu v místnosti konání.
  • Téma pro esej: Podmínky k zahájení podnikání. Téma pro aplikační studii: Faktory rozvoje podnikání.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam rozhovoru bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět