VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Eva Kozarová

1. 3. 2022 14:37 vytvořil:

Eva Kozarová působí jako marketingová ředitelka ve firmách Bomma a RÜCKL, které se specializují na luxusní sklo a působí na světovém trhu. Sklárna Bomma si krátce po založení v roce 2012 vydobyla silné renomé ve svém oboru a pracuje vedle světových značek. Společnost RÜCKL je expertem na prvotřídní broušené sklo již od roku 1846 a je také velice uznávanou značkou na světovém trhu.

  • V rámci přednášky na téma Budování globálně úspěšných českých značek v segmentu luxusního skla vám Eva přiblíží svůj kariérní růst, včetně toho, jak se vypracovala na pozici marketingové ředitelky již ve studentských letech. Pozornosti neuniknou ani velké značky RÜCKL a Bomma, kdy se například dozvíte, jak se takové firmy mohou vybudovat až na světový trh. Řeč bude hlavně o práci v marketingu, o tom jak firmy pracují i jak vypadá budování českých firem v globálních měřítkách.
  • Termín: 10.03.2022, od 17:00 hod. v budově VŠEM (přístupné i pro veřejnost)
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Globální trendy v podnikání. Téma pro aplikační studii: Mezinárodní branding.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět