VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Jak uspět v neznámém prostředí

24. 5. 2021 08:27 vytvořil:

Přednáška s Jakubem Zajícem, jedním ze zakladatelů firmy Dudes and Barbies. Spolu s nimi proměnil Radlickou kulturní sportovnu, Kavárnu, co hledá jméno a asi nejznámější Vnitroblock. Umístil se také v žebříčku 30 pod 30 v časopisu Forbes.

Šli jste někdy kolem nějaké polorozpadlé budovy a říkali jste si, ať tu budovu už zbourají, jen zabírá místo? Jakub Zajíc spolu s Lukášem Žďárským naopak podobné druhy budov vyhledávají a snaží se z nich udělat hezká a příjemná místa, která mají nějaký smysl. Jestliže jste někdy navštívili holešovický Vnitroblock, tak jistě víte, že si zde můžete vychutnat kávu, zatančit si, nakupovat, zajít na workshopy či podívat se na film. Ještě před čtyřmi lety to však byla pouhá ruina. Jak se jim to ale podařilo změnit? Jak překonali překážky, na které narazili? To se dozvíte v rámci přednášky cyklu Hosté VŠEM!

  • Připojte se k nám na akci, která proběhne on-line prostřednictvím YouTube Studium VŠEM 25. 5. 2021 od 17:00 hod.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej) je možné získat kredity za písemné práce.
  • Téma práce: Jak uspět v neznámém prostředí.
  • Přihlášení na akci není nutné, odevzdání písemné práce do 30 dnů od termínu konání prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací.

Jdi zpět