VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Jakub Vejmola alias Kicom

Jakub Vejmola alias Kicom je úspěšný český youtuber, který provozuje populární YouTube kanál "Bitcoinovej kanál", kde informuje o novinkách ze světa Bitcoinu a dalších kryptoměn. Mimo jiné realizuje zajímavé přednášky i workshopy na toto téma, a je také autorem několika článků o kryptoměnách ve zpravodajském ekonomickém deníku E15.cz.

  • V rámci přednášky na téma Bitcoin: zlato mileniálů se dozvíte, proč jsou kryptoměny, a zejména Bitcoin, lákavou příležitostí pro generaci mileniálů, kterým je vlastní svět počítačů, Internetu a mobilních aplikací. Kryptoměny jsou nejmladší třída aktiv, kterou bude dnešní a budoucí internetová generace milovat, protože jim nepřijde divné, že něco, co neexistuje v hmatatelné podobě, může mít nějakou vyšší cenu.
  • Termín: 18.05.2022, od 17:30 hod. v budově VŠEM (přístupné i pro veřejnost)
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Ekonomický vývoj Bitcoinu. Téma pro aplikační studii: Vliv Bitcoinu na investice ve vybraném státě.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět