VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Lukáš Fritscher

14. 9. 2022 10:24 vytvořil: Šárka Staňková

Lukáš Fritscher, také známý pod přezdívkou Lukefry, je úspěšný český youtuber, influencer a moderátor s více jak 300.000 sledujícími napříč sociálními sítěmi. Jeho zaměřením jsou převážně videa s přidanou hodnotou, která mají sledující rozvinout a obohatit, ale mimo jiné jim nabídnout hodnotný obsah o aktuálních událostech ve fyzickém světě i on-line prostředí. Snaží se to svým sledujícím předávat vždy vtipnou formou, která diváka upoutá více než klasické zpravodajství či jiné pořady.

  • V rámci přednášky na téma Novinářem v době YouTuberské aneb Jak sociální sítě mění obory se dozvíte, jak sociální sítě hýbou světem, a to nejen z hlediska zábavy. Řadu oborů již dnes není nutné provádět běžným zajetým způsobem a například taková novinařina už dávno není pouze o televizním zpravodajství či článcích v denících.
  • Termín: 14.9.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Možnosti využití YouTuberů jako šiřitelů ekonomických informací. Téma pro aplikační studii: Dopad a šíření zpráv a informací přes YouTubery.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět