VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Hosté VŠEM: Oliver Sálus

13. 5. 2022 08:08 vytvořil: Markéta Čížková

Oliver Sálus je moderátor a PR manager OKTAGON MMA. Sám se dlouhou dobu považoval za trémistu, ale postupem času dokázal aplikovat určité kroky a postupy, které mu pomohly se z trémisty stát moderátorem, speakerem, prostě někým, kdo veřejné vystupování miluje.

  • V rámci přednášky na téma Moderování bez trémy se seznámíte především se zákonitostmi ohledně překonání trémy a využití početného publika ve svůj prospěch. Moderování v televizním studiu nese svá specifika, jak se ale moderátor může připravit na vystupování před dvacetitisícovým publikem, zatímco v televizním přenosu ho sledují statisíce dalších lidí?
  • Termín: 24.05.2022, od 17:30 hod. v budově VŠEM (přístupné i pro veřejnost)
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Role prezentačních dovedností u manažera. Téma pro aplikační studii: Hlavní aspekty prezentačních dovedností manažerů.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět