VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Mind-Power VŠEM: Jak najít sám/sama sebe ve světě plném možností

8. 4. 2022 10:15 vytvořil: Markéta Čížková

Přednáška z cyklu Mind-Power VŠEM s Janem Houdkem na téma Jak najít sám/sama sebe ve světě plném možností, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne v úterý 19.04.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Jan Houdek je podnikatel, který pod křídly Seznam.cz vytváří sérii podcastů S kůží na trh, jenž poskytuje unikátní prostor pro mladé lidi ukázat světu svou vášeň, a tak inspirovat posluchače na jejich cestě hledání sebe sama skrze příběhy. V roce 2017 začal také pomáhat studentům středních i vysokých škol se získáním lepších pracovních zkušeností z různých oborů, inspirací od profesionálů nebo nabídkou rozmanitých praxí či stáží.
  • Vědět, co chceme, či kam jdeme odráží naši radost, štěstí a životní naplnění. Bez toho je náš život prázdný a zbytečný. Přednáška je určena především studentům, kteří si nejsou jistí svou životní cestou a rádi by zjistili co skutečně chtějí, kdo jsou a jaké jsou jejich sny. Posláním pana Houdka je pomoci ostatním najít sami sebe, kdy z jeho několikaleté praxe vyšel soubor technik a způsobů, o které se s Vámi rád podělí.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Sebeřízení a seberozvoj manažerů.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 18.04.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět