VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

On-line setkání s přednášejícími

20. 7. 2022 12:55 vytvořil: Markéta Čížková

Zveme Vás na on-line setkání s přednášejícími VŠEM, kteří se s Vámi podělí o to, proč přednáší právě na VŠEM, v čem je VŠEM výjimečná a jak pracují se svými studenty, aby zajistili, že je bude výuka bavit a nadchnou se pro práci ve svém oboru!

  • Budete moct blíže poznat Břetislava Stromka, který se věnuje především reklamě a marketingu. Na VŠEM pro Vás připravil zaměření Business Intelligence, které přinášíme jako jediná škola v ČR. A kdo jiný by s ním měl přijít, než vedoucí Business Intelligence v Dámejídlo?!
  • Dalším hostem bude David Matoušek, specialista na marketing, který sbíral své zkušenosti ve firmách jako je Google, Slevomat, nebo Albert.
  • Poslední host je dalším skvělým příkladem přednášejícího se zkušenostmi ze světa, a sice Pavel Čejka, který studoval například v Anglii, na Taiwanu a nyní studuje na Cambridge University. Aktuálně zastává pozici regionálního viceprezidenta v Tableau Software, roky zkušeností má pak rovněž z 3M, nebo z Asusu.

Všichni přednášející se VŠEM spolupracují již přes 10 let a navíc je pojí letité přátelství, kdo jiný by Vám mohl lépe přiblížit atmosféru studia na VŠEM?!

  • Termín: 27.07.2022 od 18:30 hod.
  • Stream proběhne živě prostřednictvím YouTube Studium VŠEM a bude přístupný široké veřejnosti. Nezapomeňte si připravit na naše hosty dotazy, kdy budou k dispozici na chatu!

Jdi zpět