VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Setkání se studenty VŠEM

2. 9. 2021 16:23 vytvořil:

Zúčastněte se setkání se studentkami kombinované formy studia na VŠEM. Naše studentky se s Vámi během setkání podělí o své zkušenosti se studiem na VŠEM, nastíní Vám průběh studia, a prozradí, jak se jim daří kombinovat studium s prací, rodinným životem i jejich zálibami. Prostor bude samozřejmě i pro zodpovězení všech Vašich dotazů!

  • Termín: středa 08.09.2021, od 17:00 hod. (přístupné široké veřejnosti)
  • Setkání proběhne prezenčně v prostorách VŠEM. Připojit se ale můžete rovněž on-line prostřednictvím živého streamu na kanálu YouTube Studium VŠEM.
  • Pro osobní účast na akci je nutné dodržovat veškerá hygienická opatření, být schopen prokázat se potvrzením o absolvovaném očkování, testování či prodělání onemocnění COVID-19 a mít po celou dobu zakrytá ústa i nos respirátorem.

Po konci setkání Vám doporučujeme účast na akci Advertising night VŠEM (od 19:00 hod. v Aule VŠEM), která patří mezi jednu z nejoblíbenějších akcí na VŠEM! Naši přednášející Břetislav Stromko (Dáme jídlo, Ogilvy, Socialbakers) a Veronika Zahradníková (Liftago, Dáme jídlo, OUTFINDO) si pro naše studenty i širokou veřejnost připravili přehled nejpovedenějších reklamních kampaní posledních měsíců z celého světa! Užijte sis námi marketingový večer na VŠEM!

Jdi zpět