VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Audit a moderní techniky v interním auditu

10. 5. 2022 08:29 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Jakubem Sieberem na téma Audit a moderní techniky v interním auditu, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne v úterý 17.05.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Jakub Sieber působí v oblasti interního auditu ve firmě ELMARCO s.r.o., kde se zaměřuje především na oblast auditů procesů a systému ISO 9001:2016, který má firma zavedený.
  • V rámci přednášky se dozvíte, co je audit, jaký je rozdíl mezi auditem, kontrolou a controllingem. Zjistíte specifikace interního a externího auditu a pochopíte moderní techniky, které se nyní v oboru interního auditu běžně používají auditory po celém světě.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Role auditu v organizaci. Téma pro aplikační studii: Metody auditu a jejich využití pro ekonomiku a management.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 17.05.2022, 12:00 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět