VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Automatizace v nadnárodních firmách

4. 7. 2022 15:24 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s panem Janem Hejtmánkem na téma Automatizace v nadnárodních firmách, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne on-line formou v úterý 12.07.2022 od 17:00 hod. prostřednictvím aplikace MS Teams (přístupné i pro veřejnost).

  • Jan Hejtmánek aktuálně působí již několik let v konzultační společnosti Deloitte, ve které zastává pozici Directora týmu Intelligent Automation. Této problematice se věnuje již od svých vysokoškolských studií na Západočeské univerzitě v Plzni, kde vystudoval obor Umělé inteligence se zaměřením na rozpoznání řeči.
  • Na přednášce se dozvíte, jak vzniká nadnárodní firma této velikosti a jaké mohou vznikat problémy při jejím růstu. Pomalu se projevující neefektivnost, která následně stojí nemalé peníze. Zároveň Vám také pan Hejtmánek prozradí, co to vlastně celá robotizace je, jak funguje a pozornost bude věnována i jejímu praktickému využití a nasazení ve firmě.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Automatizace a průmysl 4.0. Téma pro aplikační studii: Management automatizace v organizacích.
  • Účast na akci je možná bez přihlášení, odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět