VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Automatizace v PPC reklamě

18. 2. 2022 11:08 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Michalem Horňákem na téma Automatizace v PPC reklamě, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne ve čtvrtek 24.02.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Michal Horňák působí ve firmě Effectix.com jako Head of CZ PPC team. Marketingu se věnuje od roku 2017, nejprve na volné noze, od roku 2020 v agentuře. Kromě vedení týmu se věnuje výkonnostním kampaním v Google Ads, Skliku a na srovnávačích zboží (Heureka, Zboží, Glami, Favi, Biano).
  • V rámci přednášky se seznámíte s možnostmi automatizace PPC kampaní v Google Ads a Skliku. Dozvíte se pro jaké klienty je automatizace vhodná a proč je v dnešní době automatizace pro úspěch PPC kampaní zásadním faktorem. Dále budou představeny základní automatizační nástroje, jako jsou skripty, Google-made automatické nabídky a Smart kampaně, ale také nejpoužívanější nástroje třetích stran a jejich výhody a nevýhody oproti konkurenci.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Aktuální vývoj marketingu na internetu. Téma pro aplikační studii: Principy řízení úspěšné online reklamy.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 23.02.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět