VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Bolt & budoucnost městské mobility

14. 1. 2022 08:30 vytvořil:

Přednáška Soni Stloukalové, Country Manažerky Bolt, na téma Bolt & budoucnost městské mobility proběhne ve čtvrtek 20.01.2022, od 17:00 hod. na YouTube / Studium VŠEM (přístupné i pro veřejnost).

  • Soňa Stloukalová se v daném odvětví pohybuje již více než 3 roky, řídí veškeré aktivity platformy Bolt na českém trhu v oblasti ride-hailingu. Službu Bolt rozvíjela na různých pozicích, kdy se věnovala lokalizaci a optimalizaci procesů, jednání s úřady na lokální i celostátní úrovni či navazování obchodních partnerství.
  • V rámci přednášky se dozvíte, jak se této estonské společnosti podařilo etablovat na českém trhu a jaká je budoucnost společnosti Bolt, která sází na elektrifikaci a momentálně expanduje a poskytuje služby mikromobility (elektrokola a koloběžky), ride-hailing (taxi) a připravuje i car-sharing pro dlouhé trasy.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Management smart dopravních systémů. Téma pro aplikační studii: Budoucnost ekonomiky dopravy.
  • Přihlášení na akci není nutné, odevzdání písemné práce do 30 dnů od termínu konání prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět