VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Dobročinné aktivity firem aneb jak dělat to, co má opravdu smysl

3. 3. 2022 10:34 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s PhDr. Petrem Kopáčkem na téma Dobročinné aktivity firem aneb jak dělat to, co má opravdu smysl, proběhne ve čtvrtek 17.03.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Petr Kopáček má více než 16 let zkušeností z oblasti Public Affairs, externí a interní komunikace, marketingu a CSR. Působil jako manažer komunikace v několika institucích ve státním i soukromém sektoru (MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR, Hospodářská komora ČR, LEO Express, Hamé, Danone a Nutricia). Vystudoval historii a politologii na Filosofické fakultě University Karlovy, studoval také na Northumbria University v anglickém Newcastle.
  • CSR aktivity, nebo-li společensky odpovědné aktivity patří mezi stále důležitější součást budování reputace i celkových strategií firem a institucí vůbec. Součástí CSR jsou projekty jako darování, dobrovolnické akce, charita, sbírky, dary, ale i projekty v oblasti ochrany životního prostředí, péče o zaměstnance, odpovědného podnikání ve vztahu k odběratelům i dodavatelům. V rámci přednášky se dozvíte jak vybrat tu správnou CSR aktivitu, jak postupovat při jejím plánování a realizaci a jak hodnotit její úspěšnost.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: CSR aktivity firem a jejich dopad. Téma pro aplikační studii: Management reputace prostřednictvím CSR.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 16.03.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět