VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Jak na úspěšnou kampaň na sociálních sítích

15. 3. 2022 12:34 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Klárou Faiglovou na téma Jak na úspěšnou kampaň na sociálních sítích, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne ve čtvrtek 24.03.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Klára Faiglová působí ve firmě Effectix.com jako Head of Social Media Team. Při svém studiu ekonomie a managementu se specializovala na marketingovou komunikaci, kde se prostřednictvím několik projektů dostala k sociálním sítím. Na sociálních sítích se věnuje od výkonnostních kampaní na Facebooku, Instagramu, LinkedInu nebo Pinterestu, až po content a influencer marketing.
  • V rámci přednášky se seznámíte s prostředím nejpoužívanějších sociálních sítí a následně se podíváte, jak se tvoří kampaně, včetně těch placených. Na praktických ukázkách se naučíte, jak se zakládá kampaň, její správa a následné vyhodnocení kampaně. Dále bude pozornost věnována také tématice obsahových a výkonnostních kampaní.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Principy marketingové komunikace na sociálních sítích. Téma pro aplikační studii: Návrh kampaně na sociálních sítích.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 23.03.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět