VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Jak udělat z digitální agentury lovebrand

24. 2. 2022 16:00 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Karolem Velebou na téma Jak udělat z digitální agentury lovebrand, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne ve středu 02.03.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Karol Veleba je výkonný ředitel digitální marketingové agentury Effectix.com, stratég, krizový manager, leader a mentor v Impact Hub. Taktéž působí jako Google Certified Trainer, kde se specializuje na oblast Salesu. Pan Veleba má více jak 20leté bohaté zkušenosti z prostředí online marketingu a managementu.
  • V rámci přednášky se seznámíte s příběhem pana Veleby a jeho zkušenostmi z několika firem, ve kterých působil zpravidla na vůdčích pozicích. Dále Vám pan Veleba nastíní problematiku digitálního marketingu, krizového managementu ve firmách, své pojetí firemní kultury a leadershipu či business strategií. V neposlední řadě Vám prozradí svou osobní misi v oblasti společensky prospěšných projektů.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Jak vymyslet název pro vaši značku. Téma pro aplikační studii: Kritéria vytvoření silné značky.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 01.03.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět