VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Jak udržet zaměstnance motivované

21. 4. 2022 16:20 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Pavlou Bobošíkovou na téma Jak udržet zaměstnance motivované, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne on-line formou ve čtvrtek 28.04.2022 od 17:00 hod. prostřednictvím aplikace MS Teams (přístupné i pro veřejnost).

  • Pavla Bobošíková je co-founder a CEO WFHomie, startupu zaměřeného na usnadňování firmám práci z domova pro jejich zaměstnance. Pavla odešla do Kanady nejprve studovat architekturu a následně sbírala zkušenosti jako UX Designer či Product Manager. V průběhu pandemie se rozhodla ponořit do řešení toho, jak motivovat a stmelovat teamy pracující pro firmy, kde lidé nikdy neviděli své kolegy naživo, ale očekává se od nich stoprocentní nasazení a konzistentní super výkon.
  • V rámci přednášky se dozvíte, jak založit úspěšně fungující startup na americkém trhu, co bylo hlavní motivací a jak vůbec funguje takové motivování zaměstnanců. Nelze totiž opomíjet fakt, že spokojenost zaměstnanců je velmi důležitým faktorem pro každou firmu - jak ale zaměstnance správně motivovat?
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Role motivace v pracovním prostředí. Téma pro aplikační studii: Vliv motivace na dynamiku a rozvoj pracovního týmu.
  • Účast na akci je možná bez přihlášení, odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět