VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Jak vnímat firemní DNA

29. 4. 2022 09:45 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Michalem Světlíkem na téma Jak vnímat firemní DNA, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne v pondělí 09.05.2022 od 17:30 hod. v budově VŠEM.

  • Michal Světlík je grafik a zakladatel firmy AtonDesign, působící na trhu již od roku 1994. Mezi jeho kompetence patří kromě grafického designu a webdesignu i komerční interiéry, výstavy a veletrhy. Během své kariéry navázal spolupráci se spoustou zahraničních i místních společností, přičemž většina z nich jsou stálými zákazníky, např. Doosan Škoda Power, Divadlo J. K. Tyla, Eurojet Servis, Musica Bohemica, Škoda JS a Povodí Vltavy atd.
  • Během přednášky se dozvíte, zda je důležité mít vlastní Brand Image, ale také jaká společnost potřebuje brand a co je považováno za styl, či co vše je součástí firemní identity (od logotypu až po design manuál a marketingové strategie). Součástí budou i ukázky silných světových brandů a jejich vývoj.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Hlavní faktory firemní kultury. Téma pro aplikační studii: Brand management a jeho tvorba.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA do 08.05.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět