VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Jak založit rodinnou firmu a nerozvést se

22. 6. 2022 07:51 vytvořil: Markéta Čížková

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Vilémem Vlašicem na téma Jak založit rodinnou firmu a nerozvést se, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne on-line formou ve středu 29.06.2022 od 17:00 hod. prostřednictvím aplikace MS Teams (přístupné i pro veřejnost).

  • Vilém Vlašic je spoluzakladatel velmi úspěšné rodinné firmy - Lucky Alvin, která vyrábí oříšková másla. Společnost Lucky Alvin získala ocenění v rámci nejznámější celosvětové potravinářské soutěže Great Taste, což se dá připodobnit k potravinářským Oscarům.
  • V rámci přednášky se seznámíte se začátky Vilémova podnikání v jednotlivých milnících. Dozvíte se například, kolik kapitálu bylo potřeba pro rozjezd firmy na arašídové krémy, jak fungovat s minimální skladovou zásobou, jak najít správné lidi kolem sebe i to, jak funguje trh s potravinami v ČR.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Postavení rodinných firem v ekonomice. Téma pro aplikační studii: Principy řízení rodinné firmy.
  • Účast na akci je možná bez přihlášení, odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět