VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Moderní etiketa

15. 9. 2021 12:26 vytvořil:

Daniel Šmíd je profesionální a uznávaný lektor moderní etikety, firemní kultury a kultivovaného projevu. Působí v oblasti módy, kdy jeho vášní je oblékání na úrovni, tvorba osobního stylu a tzv. moderní gentlemanství, kterému se věnuje jak v pracovním, tak osobním životě. Pravidelně vede různé přednášky a workshopy jak pro soukromé firmy u nás, tak i v zahraniční. Taktéž vyučuje i na univerzitách. Jeho klienty jsou kupříkladu velké společnosti jako Allianz, Český olympijský výbor. Činí se širokými zkušenostmi z obchodní praxe ze zahraničí i domácího trhu, které uvádí ve své knize či článcích různých lifestylových časopisů.

V této přednášce na téma Moderní etiketa Vám pan Šmíd představí strategii jak jednoduše budovat vztahy a přátelství a jak vhodně a cílevědomě jednat s lidmi. Odnesete si tipy jak při pracovní schůzce vystupovat jako profesionál a dále také návody moderní etikety, které můžete využití v profesním i osobním životě. Upozorní taktéž na nevhodné chování a nejčastější chyby, kterým bychom se měli vyhnout v běžném životě a mnoho dalšího.

  • Termín: 23.9.2021 od 17:00 hod. (prezenčně v budově VŠEM)
  • Akce bude přístupná pro studenty/uchazeče po předchozím přihlášení v SIS VŠEM/Přihlášení na Prezentace/PA. Přednášky se může zúčastnit i široká veřejnost.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce.
  • Téma práce: Etiketa v moderním světě
  • Odevzdání písemné práce je nutné do 30 dnů od termínu konání prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací.
  • Pro účast na akci je nutné dodržovat veškerá hygienická opatření, která jsou specifikována v Aktualitách VŠEM.

Jdi zpět