VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Obchodník 21. století

27. 1. 2022 12:15 vytvořil:

Přednáška Tomáše Krönera na téma Obchodník 21. století, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne ve středu 02.02.2022 od 17:30 hod. v budově VŠEM.

  • Ing. Tomáš Kröner působil ve společnostech Severočeská plynárenská a RWE Energy ČR jako asistent finančního ředitele, analytik reportingu a vedoucí účetnictví a řízení daní. Od roku 2005 podniká v oboru finančního vzdělávání a poradenství v ČR a na Ukrajině, aktuálně působí na pozici oblastního ředitele a dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami jako odborník z praxe.
  • Během přednášky se dozvíte, jak se změnila obchodní činnost v 21. století, co je potřeba promyslet a jak na sobě pracovat, vylepšit svůj time management, proč neprokastinovat apod. Pan Kröner vám dále také prozradí, zda je možné vybudovat úspěšný byznys už při studiu na vysoké škole bez potřeby vstupních investic.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Obchodní dovednosti pro 21. století. Téma pro aplikační studii: Manažerské aspekty obchodních dovedností.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA, odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět