VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Strategické plánování a řízení PPC kampaní

15. 8. 2022 12:20 vytvořil: Markéta Čížková

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s paní Adélou Jamborovou na téma Strategické plánování a řízení PPC kampaní, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne on-line formou ve středu 24.08.2022 od 17:00 hod. prostřednictvím aplikace MS Teams (přístupné i pro veřejnost).

  • Adéla Jamborová se v oboru online marketingu pohybuje již dlouhých 8 let, kdy začínala na pozici PPC specialisty ve firmě zabývající se vývojem shop systémů. Následně se dostala až do jedné z předních českých výkonnostních agentur, Effectixu, kde se zaměřuje na PPC inzerci na Google a Seznamu.
  • Přednáška bude zaměřena na to, jak pracovat s jednotlivými typy kampaní, jak k nim přistupovat při správě klienta a jak zhodnotit, které kampaně v závislosti na stanovených cílech, jsou pro daný byznys nejvhodnější. Seznámíte se také s frameworkem STDC a naučíte se jej aktivně používat.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Strategie PPC kampaní. Téma pro aplikační studii: Atributy úspěšného plánování a řízení PPC kampaní.
  • Účast na akci je možná bez přihlášení, odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět