VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Udržitelnost a společenská odpovědnost

21. 10. 2022 15:38 vytvořil: Lucie Bittnerová

Ve čtvrtek 27.10.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM proběhne přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s panem Tomášem Mylerem na téma Udržitelné podnikání a společenská odpovědnost v dynamické společnosti a době.

  • Tomáš Myler je ředitel PR a zároveň tiskový mluvčí společnosti Lidl Česká republika, v. o. s. Věnuje se CSR aktivitám - mimo jiné za ním jdou projekty Skutečně zdravá škola, Lidl Lesy, a mnoho dalších.
  • Udržitelná logistika? Flotila vozidel na elektrický pohon? Jedlá zahrada, skutečně zdravá školka, vysazování lesů? Co je již minulostí, na co se soustředit v přítomnosti a jaká je budoucnost udržitelnosti? Pojďte si poslechnout přednášku a dozvědět se, jaké to je být ředitelem PR a zodpovídat za témata společenské odpovědnosti v takovéto společnosti.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 26.10.2022 do 23:59 hod.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Společenská odpovědnost firem v praxi. Téma pro aplikační studii: Nástroje udržitelného podnikání v organizacích.
  • Odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět