VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: Úvod do investování - jak na první portfolio

9. 2. 2022 12:01 vytvořil:

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s Radimem Krejčím a Martinem Luňáčkem na téma Úvod do investování - jak na své první portfolio, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne ve čtvrtek 17.02.2022 od 17:30 hod. v budově VŠEM.

  • Radim Krejčí je spoluzakladatelem a původcem myšlenky Portu.cz, první online investiční platformy svého druhu v Česku. Do týmu přináší patnáctileté zkušenosti z manažerských pozic ve finančních a investičních skupinách a také koordinuje celkový chod Portu, nastavuje dlouhodobé vize a je odpovědný za strategická rozhodnutí.
  • Martin Luňáček od začátku projektu Portu.cz pracuje na vývoji produktu od provádění tržních analýz, návrhu konceptu až po definici komunikační strategie a umístění značky na trh.
  • Češi mnohdy nechávají své peníze ležet ladem, ačkoliv mají na běžných a spořicích účtech historicky nejvíce peněz, které však kvůli inflaci každoročně reálně ztrácí na hodnotě. V rámci přednášky se dozvíte, co dělat se svými penězi, zda s nimi nakládáte dobře nebo naopak špatně, jak pohyby na trhu využít ve svůj prospěch apod.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Principy finančního rozhodování. Téma pro aplikační studii: Role investic ve finančním řízení.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 16.02.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět