VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Skill-Port VŠEM: UX analýza v praxi

3. 2. 2022 16:15 vytvořil:

Přednáška Natálie Trang Cuové na téma UX analýza v praxi, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne ve čtvrtek 10.02.2022 od 17:00 hod. v budově VŠEM.

  • Natálie Trang Cuová se již několik let věnuje UX (user experience) designu a za svou kariéru působila v řadě firem, jako jsou například Tipsport, Kingspan, SEPHORA, kde se věnovala zlepšení uživatelské zkušenosti (UX). Nyní působí jako SEO specialist se specializací na UX design ve firmě Effectix.com.
  • V rámci přednášky budete seznámeni se základy UX auditu pomocí nástroje Smartlook, s problematikou nedostatků e-shopu/webu, které mohou návštěvníkům například ztížit návštěvu na webu, best practises, heatmap, A/B testování a návrhem wireframů.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Technologie umožňující udržení zákazníka. Téma pro aplikační studii: Měření a řízení zákaznické zkušenosti.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 09.02.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět