VŠEM > Informace VŠEM > Aktualita

Aktualita

Workshop: Prioritizace - jak optimalizovat rozhodovací proces a organizaci času

23. 2. 2022 15:30 vytvořil:

Workshop se studentem VŠEM Danielem Zachem na téma Prioritizace - jak optimalizovat rozhodovací proces a organizaci času proběhne v pondělí 28.02.2022 od 17:30 hod. v budově VŠEM.

  • Daniel Zach je studentem 2. ročníku navazujícího magisterského programu na VŠEM a zároveň aktuálně zastává pozici hlavního manažera ve firmě Sparring Partners, která se specializuje na HR, well-being a zdraví zaměstnanců, konkrétně vytváření a řízení rozvojových benefitních programů v korporátních firmách. Mimo to založil i vlastní projekt Strive High, který podporuje mladé sportovce v sociálně neoptimálních podmínkách.
  • V rámci přednášky se s Vámi Daniel podělí o příběh ze života i praktické ukázky problematiky, včetně ukázky vědeckých studií. Seznámíte se také s nástroji pro organizaci času a jejich aplikace, např. Dimensional thinking, Focus Funnel, Eisenhower decision matrix, Task division, Big rocks / Small rocks theory, Time boxing, nebo To-Do list. Navíc se naučíte i základních funkce, které lze využívat v rámci každého dne pro optimalizaci životního stylu a efektivity.
  • Za účast na akci a odevzdání písemného výstupu (esej/aplikační studie) je možné získat kredity za písemné práce. Téma pro esej: Role time managementu v práci manažera. Téma pro aplikační studii: Práce s časem v projektovém řízení.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 27.02.2022, 23:59 hod., odevzdání písemné práce následně prostřednictvím SIS VŠEM/Studijní formuláře/Odevzdávárna písemných prací do 30 dnů od realizace přednášky.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube / Studium VŠEM do 14 dnů od její realizace.

Jdi zpět