Čas čtení: 2 min.Akademická rada VŠEM

Akademická rada VŠEM působí jako koncepční, iniciativní a poradní orgán ve stanovených oblastech činnosti VŠEM, zejména schvaluje studijní programy předkládané k akreditaci Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR, projednává dlouhodobý záměr VŠEM a vyjadřuje se k otázkám, které jí předloží rektor nebo zakladatel.

Členy Akademické rady VŠEM jsou rektor, prorektor a představitelé oborů, v nichž VŠEM uskutečňuje vzdělávací, vědeckou, výzkumnou, vývojovou a další tvůrčí činnost.

Hodnocení Akademické rady VŠEM

Hodnocení a závěry hodnocení jednotlivých činností pedagogických a administrativních pracovišť a studentských aktivit Akademickou radou VŠEM. Obsahem jednotlivých dokumentů jsou i doporučení vyplývající z příslušných hodnocení.

Členové Akademické rady VŠEM

< zpět

doc. RNDr. Jan Coufal, CSc.

doc. RNDr. Jan Coufal, CSc.

Člen Akademické rady VŠEM

Katedra Ekonomie

Je předním českým expertem s více než 40ti letou praxí v pedagogické činnosti na vysokých školách v matematice, statistice, logice, kombinatorice a informatice. Od roku 1973 se věnuje popularizaci matematiky, publikuje v dané oblasti. Vede tým odborných expertních pracovníků žadatele a partnera projektu Matematika VŠEM.