VŠEM > Studium VŠEM > Studentské aktivity > Udělená sportovní stipendia

Udělená sportovní stipendia

Přehled studentů Vysoké školy ekonomie a managementu, kterým bylo uděleno stipendium na základě sportovních výsledků a kteří VŠEM reprezentují na významných národních a mezinárodních sportovních akcích (České Akademické hry, Akademické mistrovství ČR, mistrovství České republiky, Světová Universiáda (letní, zimní), Mistrovství Evropy, Mistrovství světa, Olympijské hry).

2017/2018

  • Drahotová Anežka, atletika
  • Jakš Martin, lyžování
  • Kodrová Kateřina, atletika
  • Lesniková Natálie, atletika
  • Rubeš Martin, šerm
  • Svěchota Lukáš, moderní pětiboj

2016/2017

  • Havránek Tomáš, plavání
  • Ježek Šimon, basketbal
  • Kodrová Kateřina, atletika
  • Lesniková Natálie, atletika
  • Mainclová Aneta, basketbal
  • Marešová Barbora, jezdectví
  • Melich Lukáš, atletika
  • Micka Jan, plavání
  • Petrák Vít, basketbal
  • Rypl Miroslav, lyžování
  • Vojáčková Kateřina, snowboarding
  • Vyoralová Tereza, basketbal

2015/2016

  • Brož Michal, atletika
  • Desenský Michal, atletika
  • Dvořák Filip, rychlostní kanoistika
  • Elhenická Martina, plavání
  • Grabmüllerová Aneta, triatlon
  • Charvát Martin, rugby
  • Jirka Jan, atletika
  • Kaška Pavel, krasobruslení
  • Kodrová Kateřina, atletika
  • Kubista Jan, atletika
  • Lesniková Natálie, atletika
  • Mainclová Aneta, basketbal
  • Micka Jan, plavání
  • Moravčíková Martina, plavání
  • Polách Josef, atletika
  • Rypl Miroslav, běh na lyžích
  • Schmidová Martina, atletika
  • Zikmund Martin, plavání

2014/2015

  • Burian Miroslav, atletika
  • Cachová Kateřina, sedmiboj
  • Desenský Michal, atletika
  • Dvořák Filip, rychlostní kanoistika
  • Grabmüllerová Aneta, triatlon
  • Havel Daniel, kanoistika
  • Horák Petr, snowboard
  • Janda Tomáš, kanoistika
  • Jirka Jan, atletika
  • Kalenský Josef, free style lyžování
  • Kaška Pavel, krasobruslení
  • Kuboš David, volejbal
  • Kučka Jiří, volejbal
  • Kufa Robert, plážový volejbal
  • Lesniková Natálie, atletika
  • Lukačovský Tibor, plavání
  • Matoušková Lucie, rychlostní kanoistika
  • Mazáč Martin, atletika
  • Melich Lukáš, kladivo
  • Micka Jan, plavání
  • Moravčíková Martina, plavání
  • Pfeffer Daniel , plážový volejbal
  • Rypl Miroslav, běh na lyžích
  • Sklenářová Kristýna, veslování
  • Smutná Michaela , alpské lyžování
  • Staněk Tomáš, vrh koulí
  • Zich Václav, atletika
  • Zikmund Martin, plavání

2013/2014

  • Burian Ladislav, basketbal, realizační tým LOH Londýn
  • Desenský Michal, atletika - sprint
  • Hanušová Alena, basketbal, účastnice LOH Londýn
  • Havel Daniel, kanoistika, 3. místo LOH Londýn
  • Honzák Jakub, alpské lyžování
  • Kaška Pavel, krasobruslení, účastník ME, MS
  • Martinek Daniel, snowboard
  • Matulková Tereza, basketbal
  • Rypl Miroslav, běh na lyžích
  • Verner Tomáš, krasobruslení, 1. místo ME, účastník ZOH, MS
  • Vyoralová Tereza, basketbal
  • Závadová Barbora, plavání, 3. místo ME, účastnice LOH Londýn

2012/2013

  • Beníček Karel, plavání
  • Gargula Ondřej, basketbal
  • Gavlas Antonín, stolní tenis
  • Halada Filip, basketbal
  • Horák Petr, snowboard
  • Horká Ludmila, běh na lyžích
  • Kavka Tomáš, překážkový běh
  • Kolocová Kristýna, plážový volejbal, 5. místo LOH Londýn
  • Lesniková Natálie, trojskok
  • Matoušková Lucie, rychlostní kanoistika, 1. místo Akademické MS, účastnice ME
  • Melich Lukáš, hod kladivem, 3. místo MS Moskva
  • Ovsíková Andrea, basketbal, účastnice MS, ME
  • Prášil Ladislav, vrh koulí, 3. místo HME
  • Samková Eva, snowboardcross, 1. místo MSJ
  • Sklenářová Kristýna, veslování, 3. místo MEJ
  • Smutná Michaela, alpské lyžování, 1. místo MČR
  • Šotnar Michal, basketbal
  • Vachoušek Stanislav, volejbal
  • Voltr Tomáš, rychlostní kanoistika

2011/2012

  • Bába Jaroslav, medailista z OH, ME
  • Bonnerová Martina, plážový volejbal
  • Burian Miroslav, atletika
  • Danáč Denis, atletika
  • Drábková Lucie, atletika
  • Frydrych Petr, atletika
  • Haselberger Zdeněk, rychlobruslení
  • Hermannová Barbora, plážový volejbal
  • Holuša Jakub, atletika
  • Janda Tomáš, kanoistika
  • Krýzl Kryštof, lyžování
  • Kuboš David, volejbal
  • Kučerová Božena, silniční cyklistika
  • Kučka Jiří, volejbal
  • Kuf Jan, moderní pětiboj
  • Kulma Pavel, rychlobruslení
  • Marko Roman, basketbal
  • Pfeffer Daniel, volejbal
  • Polách Martin, běh na lyžích
  • Sáblíková Martina, rychlobruslení, několikanásobná vítězka OH, MS, ME
  • Tomková Helena, atletika
  • Věnseková Andrea, plavání
  • Záplatová Petra, basketbal

2010/2011

  • Dlauhý Roman, snowboarding - freestyle
  • Holubová Petra, běh na lyžích, reprezentace ČR
  • Chládek Ondřej, boby, reprezentace ČR
  • Jareš Theodor, atletika
  • Kolářová Markéta, fitness aerobik, reprezentace ČR
  • Koukal Martin, běh na lyžích, medailista z OH, mistr světa
  • Ledl Michal, plavání, 2. místo MČR
  • Lepičová Lenka, atletika
  • Makovská Anna, jezdectví
  • Marčeková Monika, Český paralympijský výbor
  • Mokráš Juraj, atletika
  • Nesveda Jiří, cyklistika, reprezentace ČR
  • Nyčová Kateřina, lyžování, organizace sportovních akcí
  • Pazderka Radan, kvadriatlon, reprezentace ČR
  • Pěchovová Michala, šerm, reprezentace ČR
  • Pour Tomáš, atletika
  • Sirůčková Kateřina, skeleton, reprezentace ČR
  • Stluka Jan, zaměstnanec ČOV
  • Telecký Miroslav, atletika
  • Vaisocher Daniel, plavání, reprezentace ČR

2009/2010

  • Barborková Šarka, volejbal
  • Bauer Ondřej, snowboarding
  • Bažatová Kristina, atletika
  • Beneš Ondřej, freeskiing
  • Bonnerová Laura, volejbal
  • Bytel Simon, basketbal, člen VSC
  • Delmová Zdeňka, freediving
  • Drančák Pavel, badminton
  • Elhotová Kateřina, basketbal, účastnice LOH v Pekingu
  • Florian Pavel, badminton
  • Groh Rostislav, atletika,skialpinismus
  • Ježek Jiří, cyklistika, paralympic
  • Lubenský Filip, atletika
  • Lustigová Marcela, atletika
  • Mazáč Martin, atletika
  • Maška Libor, atletika
  • Nejedlý Adam, atletika
  • Nekvindová Jana, MTB
  • Nešvera Tomáš, atletika
  • Řeháčková Karolína, beach volejbal
  • Steffanová Milena, basketbal
  • Vinogradov Vjačeslav, kulturistika, dvojnásobný mistr světa
  • Vorlová Tereza, basketbal

2008/2009

  • Dufek Michal, flatland, vítěz Českého poháru
  • Hakl Matěj, skateboarding, vítěz Českého poháru
  • Janouchová Lucie, snowboarding, členka reprezentace ČR
  • Kalenský Josef, freesking, účastník Českého poháru
  • Lučanová Štěpánka, lyžování, mistryně ČR
  • Marko Roman, volejbal, extraliga
  • Pecková Tereza, basketbal, extraliga
  • Podolák Martin, pozemní hokej, člen reprezentace ČR
  • Sekanová Lucie, atletika, několikanásobná mistryně ČR
  • Štěpánová Kamila, basketbal, extraliga
  • Švarc Přemysl, triatlon, člen reprezentace ČR, 2. místo na MEJ
  • Hroza Libor, sportovní horolezectví, 8. místo na MS
  • Přidal Ondřej, beach volejbal, člen reprezentace ČR
  • Belada Tomáš, atletika 1500m
  • Rücklová Alena, atletika (800m), 7. místo na Světové univerziádě
  • Šatrová Dana, atletika (800m), 13. místo na HME (Turín)

2007/2008

  • Bitman Jakub, badminton, juniorský mistr ČR, účastník několika mezinárodních závodů
  • Františák Zdeněk, plavání, mistr ČR
  • Frydrych Petr, atletika (hod oštěpem), mistr ČR do 22let
  • Janoušek Václav, atletika (1500m), mistr ČR
  • Jedlička Jiří, plavání, mistr ČR, účastník světové univerziády 2007
  • Maláčová Romana, atletika (skok o tyči), mistryně ČR do 22 let
  • Novotný Jakub, volejbal, účastník Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, člen reprezentace ČR
  • Ondrejko Tomáš, atletika (skok o tyči), člen reprezentace SR, člen družstva USK VŠEM
  • Pašťálková Tereza, freestyle lyžování, 2.místo ve světovém žebříčku
  • Smutná Michaela, sjezdové lyžování, 2.místo v žebříčku ČR
  • Spurný Michal, plavání, mistr ČR
  • Šaman Michal, atletika (skok vysoký), akademický mistr ČR
  • Vinogradov Vjačeslav, kulturistika, dvojnásobný mistr světa

2006/2007

  • Bouška Jiří, cyklistika (sprint), mistr světa
  • Hejnová Michaela, ateltika (sedmiboj), mistryně ČR, účast na OH Athény
  • Hejnová Zuzana, atletika (400m př.), mistryně ČR, mistryně světa juniorů
  • Hnízdil Petr, atletika (trojskok), 5-ti násobný mistr ČR, akademický mistr ČR - 2007, člen reprezentace ČR
  • Hrubý Marek, atletika (400m), mistr ČR do 22 let, člen reprezentace ČR
  • Klvaňa Filip, atletika (400m), mistr ČR, účast na ME 2006
  • Machura Remigius, atletika (vrh koulí), mistr ČR, juniorský mistr Evropy
  • Mazáčová Iveta, atletika (200m), mistryně ČR, účastnice ME 2006
  • Mleziva Matyáš, sjezdové lyžování, člen juniorské reprezentace ČR

2005/2006

  • Dočkal Jan, atletika (skok o tyči), mistr ČR do 22 let
  • Fučík Tomáš, plavání, mistr ČR, účast na ME
  • Harnol Lukáš, plavání, mistr ČR, účast na ME
  • Hnízdil Zbyněk, atletika, mistr ČR do 22 let
  • Chocová Petra, plavání, mistryně ČR, účast na ME
  • Lepičová Lenka, atletika (100m př.), mistryně ČR
  • Marčeková Monika, basketbal, hrající trenér ČVP
  • Micka Tomáš, lední hokej, hráč NHL
  • Nečas Jan, snowboarding, člen reprezentace ČR
  • Polívková Jana, atletika (200m), mistryně ČR
  • Pour Tomáš, atletika (skok daleký), mistr ČR
  • Ptáčková Lenka, atletika, mistryně ČR, účast na EP
  • Rosenbaum Vít, volejbal, člen reprezentace ČR
  • Telecký Miroslav, atletika (skok o tyči), medailista MČR
  • Vaculová Gabriela, atletika, mistryně ČR do 22 let
  • Vaníčková Eliška, atletika (skok o tyči), mistryně ČR, 4.místo MEJ
  • Voves Jaroslav, atletika, mistr ČR do 22 let

2004/2005

  • Bauer Ondřej, snowboarding, medailista M ČR (2. místo), AZ O´Neill Nokia City Slide 2004 Budapešť (2. místo)
  • Bažatová Kristina, atletika (100m), devítinásobná mistryně ČR juniorek, účast na ME juniorů, EP a PMEZ, mistryně ČR, akademická mistryně ČR
  • Bergrová Zuzana, atletika (400m př.), účast na ME juniorů (8. místo), mistryně ČR
  • Hallová Eva, běžecké lyžování, vítězka Českého poháru
  • Horák Milan, atletika, mistr ČR
  • Janouchová Lucie, snowboarding, mistryně ČR, medailistka FIS Českého poháru (2. místo)
  • Klapáčová Štěpánka, atletika (100m, 200m), několikanásobná mistryně ČR
  • Komrsková Jana, gymnastika, účast na OH 2000 a 2004, několikanásobná mistryně ČR
  • Komrsková Lucie, atletika (skok daleký), účast na HME (7. místo), Super GP (Evropský pohár), mistryně ČR
  • Straková Iva, atletika (skok vysoký), účast na ME (7. místo) a MS, několikanásobná mistryně ČR
  • Stokláska Jan, atletika (100m, 200m), mistr ČR, akademický mistr ČR
  • Vaisocher Daniel, plavání, medailista z M ČR
  • Vrbenská Lucie, atletika (kladivo), účast na OH 2004, MS a ME, 12-ti násobná rekordmanka ČR, sedminásobná mistryně ČR

2003/2004

  • Burešová Kateřina, atletika (400m), účast na ME juniorů (8. místo), mistryně ČR, akademická mistryně ČR
  • Čech Jan, atletika (110m př.), účast ME do 22let, mistr ČR
  • Ficková Lenka, atletika (100m), účast na MS a ME, několikanásobná mistryně ČR
  • Götz Rudolf, atletika (200m), účast ME do 22let, mistr ČR, akademický mistr ČR
  • Martincová Lucie, atletika (100 m př.), účast na OH 2004, ME (8. místo), několikanásobná mistryně ČR, akademická mistryně ČR
  • Maška Vladimír, atletika (kladivo), účast na OH, MS a ME, několikanásobný mistr ČR
  • Maška Libor, atletika (kladivo), akademický mistr ČR, medailista MČR do 22let (2. místo)
  • Nozarová Tereza, atletika (400m př.), účast na PMEZ, mistryně ČR, akademická mistryně ČR
  • Sajdok Stanislav, atletika (110m př.), účast na halovém ME, mistr ČR
  • Šmejcký Oldřich, atletika, silový trojboj, MS v silovém trojboji (2 x 1. místo), medailista z ME (2 x 3. místo), MČR v atletice (6 x 1. místo), MČR v silovém trojboji (1. místo)

2002/2003

  • Baďurová Kateřina, atletika (skok o tyči), účast na OH 2004 (finále), mistryně ČR, akademická mistryně ČR
  • Čech Jaroslav, atletika (400m), účast ME do 22let, mistr ČR, akademický mistr ČR
  • Mazanec Jan, atletika (200m, 400m), účast na Univerziádě Korea (8. místo), účast na ME do 22let, mistr ČR
  • Ptáček Adam, atletika (skok o tyči), účast na MS a ME, mistr ČR
  • Ton Svatoslav, atletika (skok vysoký), účast na MS a ME, mistr ČR