Lidé z praxe

Odborníci z praxe jsou významně zastoupeni na všech katedrách. Studenti se nimi setkávají nejen v rámci výuky, ale též při prezentacích písemných prací či zpracování závěrečných prací. Sdílení osobních zkušeností z praxe je nenahraditelnou součástí studia na VŠEM.

Jaké odborníky z praxe mohou studenti na VŠEM poznat?

< zpět

Tomáš Čupr

Tomáš Čupr

Český podnikatel a zakladatel služeb Slevomat nebo DameJidlo.cz. Internetový investor. Entrepreneur. Programátor. Investor v Rohlik.cz a Twisto.cz.

V dubnu 2010 zakládá Tomáš Čupr Slevomat, který nyní působí v 7 státech Evropy a jehož značka dává název celé nové byznysové vertikále. O dva roky později rozjíždí DameJidlo.cz, které koncem roku 2014 kupuje globální jednička ve food delivery - Delivery Hero. Na podzim 2014, dva roky od spuštění DameJidlo.cz, startuje svůj nejnovější projekt Rohlik.cz, o kterém sám říká: "Rohlik je zatím nejtěžší projekt, na kterém dělám, ale potenciál je obrovský. I kdyby online utržil jen 5 % toho co kámen, bavíme se o cca 25 miliardách Kč. A troufám si tvrdit, že v potravinách si trh nebude dělit 35 000 e-shopů."