Finanční řízení v praxi firem

Bez znalostí finančního řízení firmy ji není možné kvalitně a úspěšně řídit.

Obsahem kurzu je postižení hlavních a relativně standardních součástí finančního řízení, a to významných pro praxi firem.  
Poskytne koncepci aplikovat principy finančního řízení do firemní praxe.Kurz nabídne orientaci v problematice finančního řízení, a to z pohledu firemní praxe.

  • Kurz vymezuje, co je důležité ve finančním managementu firem a jaké principy a metody jsou využívány v praxi finančního řízení.
  • Kurz nabídne orientaci v problematice finančního řízení, a to z pohledu firemní praxe.

Radka Pešková

  • Zabývá se finančním řízením firem, a to na různých manažerských či ekonomických pozicích. Profesní dráha zahrnuje více než 20 let praxe v ekonomickém a technickém managementu se specializací na finanční management, a to jednak v rámci veřejných jednak v rámci privátních subjektů.
  • Současně s touto činností se dlouhodobě věnuje lektorské činnosti a publikačním aktivitám. V rámci své činnosti rovněž působila v projektech zaměřených na sociální služby či zdravotnictví ČR.

Studijní materiály

NÁZORY STUDENTŮ VŠEM

PA patří mezi náročnější, ale znalosti určitě využiji v praxi. Paní Pešková je odbornicí ve svém oboru a klidně bych uvítala další praktickou aplikaci s ní.

Předmět jako takový je těžký, ale díky paní Peškové se dá zvládnout. Nabízí konzultace v hodině i na e-mailu, což mi vyhovovalo k úspěšnému složení předmětu. Člověk si určitě "osahá" prostředí a problematiku, do které by jinak sotva nahlédl. Tento předmět je určitě vhodný ne pouze po profesní stránce, ale i do života. Doporučuji všem absolvovat!

PA Finanční řízení v praxi firem mi určite prinieslo nové poznatky a získala som informácie, ktoré využijem v praxi.